درباره ما

دفتر حقوقی دکتر امیرشاهی و همکاران حوالی سال ۱۳۸۰ توسط دکتر سیّد حسن امیرشاهی تاسیس گردید و از همان سال در امور مربوط به ارائه خدمات حقوقی و ترجمه رسمی مدارک فعالیّت می­کند.

در حال حاضر، خدمات مهاجرت به استرالیا و کانادا، با همکاری وکلای رسمی مهاجرت استرالیا (آقای متین امیرشاهی) و مهاجرت کانادا (خانم ناهید طباطبایی) توسط این دفتر با بهره ­گیری از شعب در مرکز و شمال شهر تهران ارائه می­شوند.

باور ما بر این است که ارائه خدمات مهاجرت، مستلزم داشتن دانش کافی در رابطه با حقوق مهاجرت کشور مقصد می­باشد و این امر فقط از عهده وکلای رسمی مهاجرت بر می­ آید.

وکلای ما دارای تحصیلات تخصصی در رشته حقوق مهاجرت از کشورهای استرالیا و کانادا می­باشند و توسط اداره مهاجرت این کشورها تائید شده­ اند.

همچنین، با توجه به دانش ما در زمینه حقوق کشور ایران، ما می­توانیم به بهترین شکل، متقاضیان محترم را در رابطه با نوع و نحوه جمع آوری مدارک در ایران برای ارائه به اداره مهاجرت مربوطه راهنمایی کنیم. علاوه بر این، با هدف تسهیل امور برای متقاضیان،خدمات ترجمه مختص کشورهای استرالیا و کانادا (ناتی و ناجیت) در همین دفتر انجام می­شود.

چرا ما؟

– ما تنها موسسه در ایران هستیم که امکان ملاقات حضوری موکلّین با وکلای رسمی مهاجرت ایران و کانادا را در قالب یک مجموعه مهیا می کنیم.

– ما تنها موسسه در ایران هستیم که علاوه بر خدمات رسمی مهاجرت، خدمات ترجمه ناتی (مختص استرالیا) و ناجیت (مختص کانادا) را نیز به طور مستقیم به موکلّین ارائه می­کنیم.

– بر خلاف سایر موسسات که اکثرا به طور رسمی ثبت نشده ­اند، فعالیّت ما در قالب دفتر رسمی وکیل دادگستری ایران میباشد.

سایر سایتهای ما

(خدمات مهاجرت به کانادا)www.nobleimmigration.com
(خدمات حقوقی)www.amirshahilaw.com
(خدمات حقوقی)www.lawiran.org