مهاجرت به استرالیا از طریق کار با ویزای 189

مهاجرت به استرالیا از طریق کار با ویزای 189

مهاجرت به استرالیا از طریق کار با ویزای استرالیا 189 برای آن دسته از افرادی میباشد که تمایل به مهاجرت به استرالیا را پیرو یک سری اهداف خاص مانند کار ، تحصیل و ……… دارند .

در واقع در زمانی که افراد برای مهاجرت استرالیا از طریق کار با ویزای 189 اقدام میکنند ، اگر مدارک و شواهد آنها تایید و به کشور استرالیا دعوت بشوند ، میتوانند به همراه خانواده خود ، بدون کوچکترین مشکلی ، وارد کشور استرالیا شده و نسبت به ادامه تحصیل ، کار و زندگی اقدام نمایند .

شایان ذکر است که در روش مهاجرت به استرالیا از طریق کار با ویزای استرالیا 189 به اشخاص اقامت دائمی ارائه میشود و از این پس ، افراد مذکور ، جزو شهروندان استرالیا هستند .

البته دریافت نماد و مدارک شهروندی استرالیا ، نیاز به طی کردن یک سری مراحل خاص را دارا میباشد .

جالب است که بدانید ، طرح ملی که در کشور استرالیا در رابطه با درمان و … قرار دارد نیز شامل حال افرادی که از روش مهاجرت به استرالیا از طریق کار با ویزای 189 اقدام به مهاجرت نموده اند میشود .

شاید برایتان سوال باشد که بدانید آیا افرادی که قصد مهاجرت استرالیا از طریق کار با ویزای 189 را دارند، میبایست نسبت به تهیه اسپانسر فامیلی و …. اقدام نمایند ؟

در جواب به این سوال میبایست خدمت شما عزیزان اعلام نماییم که افراد ، به هیج عنوان نیازی به اسپانسر و … نداشته و مدارک و پرونده های آن ها نسبت به یک سری اطلاعات خاص مانند امتیاز و …. فردی آن ها بررسی و در اولویت قرار داده میشود .

برخی از شرایط پایه برای مهاجرت به استرالیا از طریق کار با ویزای استرالیا 189 :

  • داشتن مدرک IELTS 6

  • دارا بودن مدرک تافل برای خواندن و گوش دادن و کسب امتیاز

  • شخص متقاضی میبایست شرایط سنی زیر 49 سال دارا باشد

و …………… .

بعد از طی کردن تمامی مراحل مهاجرت استرالیا از طریق کار با ویزای استرالیا 189 میبایست جمع امتیازهای شما به 60 امتیاز برسد .

مهاجرت به استرالیا