مهاجرت به استرالیا از طریق کار با ویزای 189

این نوع ویزا، مطلوبترین نوع ویزا برای اخذ اقامت استرالیا میباشد چرا که ویزای ۱۸۹، ویزایی دائم است و علاوه بر این، نیازی به اسپانسرشیپ نیست و صرفا کسب امتیاز لازم در رشته مورد نظر، برای دریافت ویزای ۱۸۹ کافی خواهد بود.

ویزای ۱۸۹ مختص افرادی است که مشاغل شان در لیست اول مشاغل استرالیا یا همان MTLSSL موجود است. برای مشاهده لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا لطفا به لینک زیر مراجعه فرمایید. توجه داشته باشید که متقاضیان ویزای ۱۸۹، فقط امکان استفاده از رشته های MLTSSL در این لیست را دارند. اطلاعات بیشتر

برای دریافت این ویزا نیاز به کسب ۶۰ امتیاز خواهید داشت  است. برای اقدام برای بعضی از رشته های MLTSSL ، متقاضی نیاز به کسب امتیازی بیشتر از ۶۰ خواهد داشت.

مزایای ویزای ۱۸۹

  • اخذ اقامت دایم استرالیا
  • فرزندان افراد دارای ویزای ۱۸۹ که در استرالیا متولد میشوند، به طور خودکار شهروند استرالیا محسوب میشوند.
  • امکان استفاده از بیمه درمانی استرالیا

شایان ذکر است که در روش ویزای استرالیا 189 به اشخاص اقامت دائمی ارائه میشود و  افراد مذکور، جزو شهروندان استرالیا هستند .

دریافت نماد و مدارک شهروندی استرالیا، نیاز به طی کردن یک سری مراحل خاص را دارا میباشد .

طرح ملی که در کشور استرالیا در رابطه با درمان و … قرار دارد نیز شامل حال افرادی که از روش مهاجرت به استرالیا از طریق کار با ویزای 189 اقدام به مهاجرت نموده اند میشود

لطفا برای اطلاع از اینکه آیا شما شرایط مهاجرت به استرالیا را دارید، فرم زیر را تکمیل نمایید.

فهرست مشاغل 2018

فهرست مشاغلی که به امتیاز بیشتر از ۶۰ احتیاج دارند، هر ماه ۲ بار توسط اداره مهاجرت منتشر میشوند. آخرین اطلاعات درباره این مشاغل که توسط اداره مهاجرت استرالیا منتشر شده در لینک زیر قابل مشاهده است (برای اطلاع از آخرین تغییرات امتیازها میتوانید به طور مرتب از این صفحه بازدید فرمایید):

لیست مشاغل مورد نیاز

لطفا برای اطلاع از اینکه آیا شما شرایط مهاجرت به استرالیا را دارید، فرم زیر را تکمیل نمایید.

فرم ارزیابی رایگان مهاجرت به استرالیا