مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای کارآفرینی

مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای کارآفرینی، یکی از روشهای متداول مهاجرت به استرالیا مخصوصا در بین ایرانیان میباشد. لازم به ذکر است که بسته به شرایط متقاضیان، انواع مختلف ویزا برای متقاضیان کارآفرینی در استرالیا وجود دارد. در این مقاله، به شرح ساده ترین و متداولترین نوع ویزای کارآفرینی که زیرشاخه Business Innovation نام دارد، میپردازیم.

به طور کلی،متقاضیان اخذ ویزای Bussiness Innovation که زیرشاخه ویزای ۱۸۸ است، نیاز به داشتن سن پایین ۵۵ سال و همچنین، سابقه چند ساله در مدیریت یک کسب و کار هستند. علاوه بر این، طبق قوانین، شرط لازم برای اقدام برای ویزای کارآفرینی استرالیا، داشتن گردش مالی سالیانه حداقل ۵۰۰ هزار دلار استرالیا در ۲ سال از ۴ سال مالی قبل از اقدام برای ویزای استرالیا و همچنین، اثبات داشتن دارایی با مبلغ حداقل ۸۰۰ هزار دلار استرالیا میباشد.

برای اقدام برای اخذ این ویزا، نیاز به ارایه Business Plan به یک ایالت در استرالیا و اعلام موافقت ایالت مربوطه برای تاسیس کسب و کار در آن ایالت میباشد. البته توجه داشته باشید که ویزای کارآفرینی استرالیا از نوع ۴ ساله موقت است و در صورتی که متقاضی، به تعهدات خود در خصوص تاسیس کسب و کار و مدیریت آن عمل کند، بعد از ۲ سال، ویزای دایم به وی اعطا میشود.

برای کسب اطلاعات کامل در خصوص ویزای کارآفرینی استرالیا، میتوانید از صفحه زیر بازدید فرمایید:

اقامت استرالیا از طریق ویزای سرمایه­ گذاری