ترجمه ناتی در تهران

ترجمه ناتی مختص کشور استرالیا است و  توسط مترجمین تائید شده سازمان ناتی استرالیا انجام میشود. مترجم ناتی مسئول این مجموعه، آقای متین امیرشاهی با شماره ناتی 77495 هستند.

به طور کلی؛ ترجمه با مهر ناتی دارای مزایای زیر میباشد:

  • هزینه کمتر به این دلیل که با استفاده از مهر ناتی، دیگر لزومی به تائید ترجمه توسط مراجع دیگر نخواهد بود.
  • وقت کمتر چرا که صرفا مهر مترجم ناتی برای تایید مدارک کافی خواهد بود.
  • امکان تائید مدارکی که در حالت عادی توسط مراجع دیگر قابل تائید نمیباشند.

علاوه بر این، امکان تائید و برابر با اصل کردن مدارک توسط وکیل ثبت شده مهاجرت برای ارائه به اداره مهاجرت استرالیا نیز برای متقاضیان محترم وجود دارد.

در ضمن، متقاضیان محترم ساکن خارج تهران میتوانند از طریق ایمیل یا تلگرام، برای ترجمه ناتی مدارک اقدام کنند.

مطالب بیشتر در مورد مهر ناتی

شاید برای شما عزیزان پیش آمده باشد که کلمه ترجمه ناتی و یا مهر ناتی را شنیده باشید و برایتان سوال پیش آمده باشد که ترجمه ناتی و مهر ناتی به چه معنا است.

مهر ناتی: مهری میباشد که به مترجمان رسمی که از سمت کشور استرالیا تایید شده اند، اهدا میشود و این مترجمین استرالیا ، دارای مهر ناتی هستند.

ناتی یا Naati نیز مخفف کلمه: The National Accreditation Authority for Translators and Interpreters Ltd ،trading as NAATI میباشد .

در تمامی نقاط جهان ، افرادی که تمایل به دریافت مهر ناتی دارند، میبایست امور مربوط به ترجمه را برای کشور استرالیا انجام داده و موفق به کسب و دریافت مهر ناتی بشوند و شخص مترجم بلافاصله پس از دریافت مهر ناتی میتواند مشغول به ترجمه ناتی شود.

داشتن مجوز برای ترجمه ناتی و دریافت مهر ناتی، چه مزیت ها و فوایدی برای مترجمین ناتی دارد ؟

افراد و کشور های گوناگون میدانند که مهر ناتی تنها به افرادی اهدا میشود که از شرایط و استاندارد های روز دنیا در ترجمه برخوردار هستند و داشتن مهر و مجوز ترجمه ناتی، میتواند تبدیل به یک رزومه و اعتبار بسیار قوی در سطح جهانی برای مترجم به شمار بیاید .

تاکنون تعدادی از فارسی زبانان عزیز نیز موفق به دریافت مهر ناتی شده اند و توانایی ترجمه ناتی را دارند. استرالیا با ارائه مهر و مجوز ترجمه ناتی به این اشخاص فارسی زبان، آنها را مترجمین رسمی و معتبر خود معرفی نموده و این اشخاص را به رسمیت میشناسد.

یکی دیگر از مزیت هایی که دریافت مهر و مجوز ترجمه ناتی برای اشخاص دارد، این است که دیگر نیازی به تایید مدرک از دادگستری ایران نبوده و این مدارک توسط مترجمین مورد اطمینان استرالیا تایید میشوند.

بنابرین تمامی موسسه ها و شرکت هایی که در زمینه مهاجرت به استرالیا و …. فعالیت میکنند و قصد ترجمه مدارک مهاجرین و متقاضیان خود را دارند، از مترجمین ناتی کمک گرفته و احتیاج به مهر ناتی دارند.

ترجمه ناتی برای تمامی ایرانیان و یا ….. که قصد مهاجرت به استرالیا را دارند ، مهم و ضروری بوده و میتواند برای آن ها یک امتیاز به شمار بیاید.

مزیت های ترجمه ناتی

یکی از مهمترین و پایه ای ترین مزیت های ترجمه ناتی صرفه جویی در زمان میباشد. همانطور که میدانید در چنین شرایطی زمان میتواند نشان دهنده و تغییر دهنده خیلی چیز ها باشد .

از دیگر مزیت های مهم ترجمه ناتی میتوان به افزایش آسودگی خیال مسئولین و مامورین مهاجرت به استرالیا اشاره نمود .

از دیگر مزایای بسیار مهمی که ترجمه ناتی و برخورداری از مهر ترجمه ناتی میتواند برای شما به همراه داشته باشد این است که دیگر نیازی به مراجعه به دادگستری در خارج از کشور را ندارید .

شایان ذکر است که مواردی که در بالا به عنوان مزایا و مزیت ترجمه ناتی به آنها اشاره نموده ایم، برای شما و پرونده شما، یک امتیاز بزرگ محسوب شده و حتی میتوانند در برخی از شرایط سرنوشت ساز عمل کنند .

بنابرین، شانس استفاده از امتیاز ترجمه ناتی را از دست ندهید .

امید است که این مقاله، مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد.